KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978095
nr 1397 8095
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad 1920, "Fjällbacka". Olja på duk, 58x88, yttermått inklusive ram: 68x98 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:23:44
13/5 22:28:45